Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Afera z SMS w Mam Talent. \"Nie ma podstaw, by podważać werdykt\"

Podczas głosowania w finale Mam talent były problemy z głosowaniem – piszą Internauci. Twierdzą, że wynik mógł być zafałszowany. TVN zapewnia, że nie ma podstaw, by podważać sobotni werdykt. Magda Welc jest zwyciężczynią III edycji programu.
– W finałowej edycji Mam talent, podczas wysyłania głosów doszło do wielkiej wpadki operatora Plus GSM – pisze na naszym forum internetowym Ania. – Podczas wysyłania sms\'ów od użytkowników Mixplus\'a powstał błąd w systemie. Telefon wysyłał sms\'a, a w odpowiedzi przychodził błąd. Komórka próbowała ponownie go wysłać. Nic by w tym nie było niezwykłego, gdyby nie fakt, że każdy sms był naliczany. Powstała w ten sposób pętla kończyła się dopiero w momencie, gdy użytkownikowi zabrakło środków na koncie. Według informacji internatów problemy mieli mieć użytkownicy Mixplusa oraz Simplusa w sieci Plus GSM. Użytkownicy sieci sugerują, ze mogło dojść do przekłamań. TVN otrzymał sygnały o rzekomej awarii operatora sieci telefonii komórkowej. – Zwróciło się do nas dwóch telewidzów – tłumaczy Karol Smoląg, rzecznik TVN. Jedna z tych osób twierdziła, że wysłała jednego sms\'a. Z konta zniknęły jej natomiast środki w wysokości 60 zł. W niedzielę stacja zwróciła się do operatora z prośbą o sprawdzenie sprawy. – Wyjaśnienie tej sytuacji należy do Plusa. Cała sytuacja jest niepokojąca. Na razie nie ma jednak podstaw, aby sobotni werdykt kwestionować – zapewnia Smoląg. Plus nie komentuje sprawy. III edycję programu Mam talent wygrała Magda Welc z Niedrzwicy Dużej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama