Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sylwester w TV: Roxette w Polsacie, Ace of Base w TVP2

Polsat organizuje sylwestrową imprezę w Warszawie, a Program 2 TVP we Wrocławiu”. Tylko w TVN nie będzie sylwestrowego koncertu.
Polsat przygotowuje imprezę wspólnie z miastem Warszawa. Partnerem strategicznym jest Radio Zet. Transmisja w Polsacie, Polsacie 2 i Polsacie News rozpocznie się 31 grudnia o 20 i potrwa prawie sześć godzin. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Roxette, wystąpią również m.in. Urszula, Natasza Urbańska, Doda z tancerzami Agustina Egurroli, Maciej Maleńczuk, Golec uOrkiestra, Varius Manx, Szymon Wydra & Carpe Diem i Wojciech Gąssowski, a także Cezary Pazura i Maryjusz Kałamaga. Imprezę poprowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, a także: Agata Młynarska, Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz, Mateusz Borek, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor i Maciej Rock. O godz. 20 startuje też ”Sylwester z Dwójką – Imperium gwiazd”. Na imprezie TVP 2 we Wrocławiu, wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Beata Kozidrak i zespół Bajm, Feel, Afromental, Volvem i Piasek, a gwiazdą zagraniczną będzie zespół Ace of Base.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama