Budka Suflera zarobiła w tym roku 2 miliony zł
Zdaniem dziennikarzy \"Faktu\" ten rok był dla muzyków Budki Suflera bardzo owocny. Za koncerty, które zagrali mogli otrzymać w sumie 2 mln złotych.
- \"Fakt\", mawi
- 23.12.2010 14:03
- Od początku roku zagraliśmy bardzo dużo koncertów, bo aż siedemdziesiąt - powiedział dziennikowi \"Fakt\" Krzysztof Cugowski, lider i wokalista Budki Suflera, jednego z największych polskich zespołów rockowych. Ich występy za każdym razem gromadzą ogromne rzesze fanów, którzy chcą zobaczyć i usłyszeć na żywo lubelskich muzyków..
Nic dziwnego, że stawki za ich koncerty są dużo wyższe niż innych, mniej popularnych artystów. Organizatorzy bez problemu są skłonni zapłacić im za jeden koncert 40 tys. zł.
Tabloid obliczył w ten sposób, że w sumie Budka zarobiła w tym roku ponad 2 mln zł.
Data dodania:
23.12.2010 14:03
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze