Reklama
Beata Kozidrak na Zanzibarze
Beata Kozidrak zafundowała sobie wakacje na egzotycznej wyspie Zanzibar w Tanzanii, gdzie urodził się Freddie Mercury. Taka wycieczka nie jest tania.
- \"Fakt\", łm
- 25.01.2011 08:41
Beata Kozidrak wyjechała z mężem na 10 dni. Na afrykańskiej wyspie nie tylko leniuchowała, ale także zwiedzała.
- Mało kto wie, że tam urodził się jeden z największych wokalistów, zresztą mój ulubiony, Freddie Mercury (były lider Queen - przyp. red.). Kamienica, w której przyszedł na świat, znajduje się w starej części miasta Zanzibar, Stone Town - mówi w \"Fakcie\" Beata Kozidrak.
Wycieczka do krainy dzikich plaż i cynamonu kosztowała lubelska gwiazdę sporo, bo kilkanaście tys. złotych za osobę.
Piosenkarka wróciła już z wakacji. W marcu z zespołem Bajm rusza w trasę koncertową po USA.
Data dodania:
25.01.2011 08:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze