Beata Kozidrak w 2010 roku zarobiła 7 mln zł
Piosenkarka z Lublina od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Dochody z koncertów, występy specjalne, czy tantiemy, to wszystko zapewnia piosenkarce zysk w wysokości 7 mln. złotych – wyliczył \"Fakt”.
- Fakt, oprac. jotem
- 27.01.2011 13:04
Zespół Kozidrak zagrał 62 koncerty w 2010 roku, co w przeliczeniu na inne zespoły branżowe nie jest wynikiem najlepszym. Dodatkowo zarobki są rozdzielane pomiędzy wszystkimi członkami zespołu. Skąd więc pojawiła się taka suma?
Za jeden koncert zespołu Bajm trzeba zapłacić średnio aż 85 tys. złotych. Do tego dochodzi wynagrodzenie za imprezy specjalne takie jak noc Sylwestrowa, za którą Bajm zainkasował 200 tysięcy złotych.
Dodatkowo, Beata Kozidrak jest autorką około 200 piosenek, za których regularne odtwarzanie np. w radiu otrzymuje tantiemy. W zeszłym roku zarobiła na tym ok. 2 mln. zł., co łącznie dało jej siedem milionów złotych na koncie.
Data dodania:
27.01.2011 13:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze