Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Opener 2011: Internauci na Facebooku chcą Beaty Kozidrak na festiwalu

Już ponad 750 fanów ma grupa na Facebooku, która (w ramach żartu) chce występu Beaty Kozidrak na festiwalu Heineken Opener 2011!

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama