Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Must Be The Music. Odcinek 3. Rotten Bark z Włodawy w Polsacie

Must Be The Music. Tylko Muzyka. W trzecim odcinku show Polsatu można było zobaczyć m.in. występ grupy Rotten Bark z Włodawy.
W tej chwili trwa głosowanie na najciekawszy występ tygodnia. Głosy na zespół można oddawać za pośrednictwem Facebooka pod adresem www.facebook.com/tylkomuzyka w zakładce "Głosowanie”. Codziennie każda osoba może oddać 10 głosów na każdego wykonawcę. Głosy zbierane są do czwartku.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama