Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Must be the music: Rotten Bark skrytykowany przez Korę

Wystąp Rotten Bark w finale programu \"Must be the music\" nie wszystkim jurorom przypadł do gustu. Kora i Elżbieta Zapędowska były na \"NIE\". Zespół z Włodawy nie dostał się do drugiej rundy finału.
Must be the music: Rotten Bark skrytykowany przez Korę
Zespół zaśpiewał podczas dzisiejszego finału piosenkę \"Drunk paradise”. (Polsat/Archiwum)
Zespół Rotten Bark zaśpiewał podczas dzisiejszego finału piosenkę \"Drunk paradise”. Jako pierwsza występ oceniała Kora, która skrytykowała muzyków z Lubelszczyzny. – Straszna kiszka i popłuczyny po muzyce, którą kocham – stwierdziła artystka. - Daję \"NIE\". Wtórowała jej koleżanka z jury. – Gracie przyzwoicie, ale nie interesuje mnie nic więcej - dodała Elżbieta Zapędowska i podobnie jak Kora głosowała na \"NIE”. Muzyków pochwaliła za to męska część jury. – Jesteście jednym z trzech najlepszych bandów w tym programie – zapewniał Łozo. – Dziś było fajnie. Jestem na \"TAK” – podsumował z kolei Adam Sztaba. Po występie wszystkich finalistów żaden z jurorów nie wskazał zespołu w Włodawy jako potencjalnego zwycięzcy programu. Muzycy z Rotten Bark nie dostali się do ścisłej \"trójki\". O nagrodę główna walczą: Conrado Yanez, ENEJ, Tomek Dolski. 100 tys. zł wygrał zespół ENEJ.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama