X Factor finał: Gienek Loska zwycięzcą
Finał programu X Factor wygrał Gienek Loska. Oprócz niego o zwycięstwo walczyli Michał Szpak i Ada Szulc.
- 05.06.2011 20:50
Gienek Loska wygrał program X Factor. Drugie miejsce zajął Michał Szpak, a trzecie Ada Szulc. Gienek Loska wygrał 100 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy. O tym, kto wygrał, zdecydowali widzowie telewizji TVN w głosowaniu sms.
Drugi w głosowaniu widzów Michał Szpak również dostał nagrodę. Młody wokalista dostał zaproszenie od Piotra Metza do występu podczas Orange Warsaw Festival przed takimi gwiazdami jak Moby czy Skunk Anansie.
W finałowym odcinku Gienek Loska, Michał Szpak i Ada Szulc wystąpili w duetach z Alexandrą Burke, finalistką brytyjskiej edycji X Factor, Basią Trzetrzelewską oraz Maciejem Maleńczukiem.
Według bukmacherów z trójki finalistów największe szanse na wygraną miał Gienek Loska. Jak widać te przewidywania się potwierdziły.
Data dodania:
05.06.2011 20:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze