Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

X Factor finał: Gienek Loska zwycięzcą

Finał programu X Factor wygrał Gienek Loska. Oprócz niego o zwycięstwo walczyli Michał Szpak i Ada Szulc.
Gienek Loska wygrał program X Factor. Drugie miejsce zajął Michał Szpak, a trzecie Ada Szulc. Gienek Loska wygrał 100 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy. O tym, kto wygrał, zdecydowali widzowie telewizji TVN w głosowaniu sms. Drugi w głosowaniu widzów Michał Szpak również dostał nagrodę. Młody wokalista dostał zaproszenie od Piotra Metza do występu podczas Orange Warsaw Festival przed takimi gwiazdami jak Moby czy Skunk Anansie. W finałowym odcinku Gienek Loska, Michał Szpak i Ada Szulc wystąpili w duetach z Alexandrą Burke, finalistką brytyjskiej edycji X Factor, Basią Trzetrzelewską oraz Maciejem Maleńczukiem. Według bukmacherów z trójki finalistów największe szanse na wygraną miał Gienek Loska. Jak widać te przewidywania się potwierdziły.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama