Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Finał X Factor w TVN: Michał Szpak i Alexandra Burke (wideo)

Michał Szpak zaśpiewał kawałek Joe Cockera - \"You are so beautiful\". Następnie w duecie z laureatką piątej edycji brytyjskiego \"X Factor\" Alexandrą Burke wykonali \"Hallelujah\" Leonarda Cohena.
Finał X Factor w TVN: Michał Szpak i Alexandra Burke (wideo)
Michał Szpak (mat. prasowe TVN)
Uczestnicy w finałowym odcinku zaśpiewali po raz kolejny utwory, które mieliśmy okazję usłyszeć wcześniej w ich wykonaniu. -Ja po tym utworze mam ochotę przytulić się do Kuby – powiedziała Maja Sablewska. – Michał kocham Twoją osobowość i chciałabym, abyś wygrał. - Jesteś synonimem, jesteś wzorcem i fakturą X Factor. Nie znam za bardzo angielskiego, więc nie wiem co XFactor znaczy - dodał Kuba Wojewódzki. - Jeżeli Szpaki odlatują do ciepłych krajów, to ja Ci gówniarzu nie pozwolę. Masz zostać i wygrać ten program.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama