Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Finał X Factor w TVN: Gienek Loska i Maciej Maleńczuk

W trakcie niedzielnego, finałowego odcinka \"X Factor\" w TVN, Gienek Loska zaśpiewał w duecie z Maciejem Maleńczukiem.
Uczestnicy w finałowym odcinku zaśpiewali po raz kolejny utwory, które mieliśmy okazję usłyszeć wcześniej w ich wykonaniu. Gienek Loska zaśpiewał legendarny numer Jamesa Browna - \"It\'s A Man\'s Man\'s Man\'s World\". Jurorzy byli zachwyceni, także wyglądem artysty, który pierwszy raz założył garnitur. W trakcie finałowych występów, uczestnicy wykonali ostatni utwór w duetach. Gienek Loska wybrał Macieja Maleńczuka, gdyż jak powiedział, jest to taki sam \"człowiek ulicy\" jakim był on sam. Zaśpiewali \"You Can\'t Judge a Book by the Cover\" Bo Diddley-a - Takie gitary, repertuar, tekst, wykon. Doskonały występ! Dziś na widowni swój udział zapowiedział Adam \"Nergal” Darski. Jestem przekonany, że w tym utworze płakał, a na pewno był wzruszony - skomentował Kuba Wojewódzki. - To było fantastyczne, rewelacyjne. Sama prawda na scenie - powiedziała Maja Sablewska - Wiem, dlaczego nie wygrałeś \"Mam Talent”, bo powinieneś wygrać \"X Factor” - dodała. Jak się okazało, Gienek Loska zwyciężył pokonując Michała Szpaka i Adę Szulc.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama