Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Paulina Sykut wychodzi za mąż. Ślub w sierpniu w Puławach

Paulina Sykut pochodząca z Puław gwiazda telewizji Polsat w sierpniu wychodzi za mąż. Magazynowi \"Show” zdradziła szczegóły związane z przygotowaniami do uroczystości, która odbędzie się w Puławach.
Z rozmowy z magazynem \"Show” wynika, że ślub pogodynki Polsatu będzie połączeniem kameralności z ekskluzywnością. Suknia ślubna na przykład będzie raczej z górnej półki. Wszystko ma być urządzone ze smakiem. - Kiedyś dorabiałam sobie, śpiewając na weselach - opowiada magazynowi Paulina Sykut. - Naoglądałam się tych wszystkich zwyczajów i niektóre mnie trochę śmieszą. Na przykład właśnie pierwszy taniec. Szczególnie, że niektóre młode pary tego nie znoszą i efekt jest straszny. My na pewno zatańczymy, ale nie przygotowujemy żadnego układu. Jeśli chodzi o oczepiny, to nie będą kalką ludowych zabaw. - Welonem rzucę, wiadomo, ale zapowiedziałam już wszystkim, że nie chcę tych wszystkich rubasznych zabaw z przekładaniem jajeczek przez nogawki spodni - wyznaje pogodynka. Wiadomo już, że odbędzie się w jej rodzinnych Puławach. Niemniej na ślubie na pewno pojawi się kilka znanych osób. Pewne jest np. to, że na uroczystości zaśpiewa Conrado Yenez, czyli finalista \"Must Be The Music\". Paulina Sykut urodziła się w 1981 r. w Puławach. Karierę zaczynała w Zespole Pieśni i Tańca \"Powiśle\". Ukończyła kulturoznawstwo na uniwersytecie w Lublinie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama