Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kilkaset osób z całej Polski tańczyło w rytm muzyki Jacksona

Kilkaset osób zatańczyło wspólnie na ulicy Sienkiewicza w Kielcach do piosenki Michaela Jacksona na zakończenie XI Festiwalu Tańca.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama