Kilkaset osób z całej Polski tańczyło w rytm muzyki Jacksona
Kilkaset osób zatańczyło wspólnie na ulicy Sienkiewicza w Kielcach do piosenki Michaela Jacksona na zakończenie XI Festiwalu Tańca.
- 04.07.2011 14:46
Data dodania:
04.07.2011 14:46
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze