Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

\"Na luzie\": Filmiki nakręcone w lubelskich autobusach hitami w sieci (wideo)

Film, który został nakręcony niemal rok temu w trolejbusie linii 156 w Lublinie przeżywa w Internecie drugą młodość. To kolejny materiał nagrany w lubelskim autobusie, który bije rekordy popularności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama