\"Na luzie\": Filmiki nakręcone w lubelskich autobusach hitami w sieci (wideo)
Film, który został nakręcony niemal rok temu w trolejbusie linii 156 w Lublinie przeżywa w Internecie drugą młodość. To kolejny materiał nagrany w lubelskim autobusie, który bije rekordy popularności.
- jotem, Udostępnij na Facebook
- 08.07.2011 10:58
Data dodania:
08.07.2011 10:58
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze