Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Miss Polski 2011: Amanda Warecka z Lublina I wicemiss (zdjęcia)

Amanda Warecka z Lublina została I wicemiss Polski 2011. Tytuł Miss Polski otrzymała Angelika Ogryzek ze Szczecina.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama