Miss Polski 2011: Amanda Warecka z Lublina I wicemiss (zdjęcia)
Amanda Warecka z Lublina została I wicemiss Polski 2011. Tytuł Miss Polski otrzymała Angelika Ogryzek ze Szczecina.
- łm
- 28.08.2011 11:24
Data dodania:
28.08.2011 11:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze