Mam Talent 2011: Jakub Sikora i magiczna harmonijka
Mam Talent 2011 TVN: 21-letni student Jakub Sikora oczarował publiczność i jury swoją grą na harmonijce.
- jotem
- 01.10.2011 22:27
- Od 9 lat gram w piłkę. W pewnym momencie skręciłem kostkę, która skreśliła moje marzenia - przyznał Jakub Sikora.
Jak dodał, gdy leżał przykuty do łóżka bardzo mu się nudziło. Wtedy przyszła jego siostra i namówiła go, aby znalazł sobie nowe zajęcie. - Stwierdziłem, że chciałbym spróbować grać na harmonijce. Spodobało mi się i gram już od trzech lat - podkreśla.
Jego zdaniem, ludziom podoba się ten instrument. Można na nim grać nawet do muzyki klubowej.
- To co wywijasz z tym instrumentem jest niesamowite. Spójrz na to z innej strony. Może to dobrze, że przestałeś grać w piłkę. Jesteś artystą - powiedział Robert Kozyra.
Zobacz występ Jakuba Sikory stronie TVN
Data dodania:
01.10.2011 22:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze