Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mam Talent 2011: Duet Oho! Koko w piosence Adel (wideo)

Mam Talent TVN 2011 odcinek 6: Przed występem duetu Oho! Koko Agnieszka Chylińska stwierdziła, że lubi niszczyć duety. Wystarczyło kilkanaście sekund, aby zmieniła zdanie i stała się wierną fanką duetu Alicji Kruk i Marka Szula.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama