Reklama
Mam Talent 2011: Duet Oho! Koko w piosence Adel (wideo)
Mam Talent TVN 2011 odcinek 6: Przed występem duetu Oho! Koko Agnieszka Chylińska stwierdziła, że lubi niszczyć duety. Wystarczyło kilkanaście sekund, aby zmieniła zdanie i stała się wierną fanką duetu Alicji Kruk i Marka Szula.
- jotem
- 08.10.2011 22:27
Data dodania:
08.10.2011 22:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze