Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mam Talent 2011: Benjamin Sobaniec i Antoni Wieczorek (wideo)

Mam Talent 2011 TVN: Odcinek 7. Beniamin Sobaniec zaśpiewał swój własny utwór. Wykonanie zrobiło na jury wielkie wrażenie. Z Beniaminem przyjechał Antoni Wieczorek, który grał na gitarze.
- Jak zacząłeś śpiewać, to wpadłeś w taki trans, że nie zastanawiałam się, czy nie wpadniesz zaraz w ścianę - komentowała Agnieszka Chylińska. - Zaczynasz śpiewać i przenosisz się do innego świata, my też. Widać, że czujesz, to co robisz - dodał Robert Kozyra. Zobacz występ uczestnika: Na stronie TVN

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama