Mam Talent 2011: Benjamin Sobaniec i Antoni Wieczorek (wideo)
Mam Talent 2011 TVN: Odcinek 7. Beniamin Sobaniec zaśpiewał swój własny utwór. Wykonanie zrobiło na jury wielkie wrażenie. Z Beniaminem przyjechał Antoni Wieczorek, który grał na gitarze.
- jotem
- 15.10.2011 20:22
- Jak zacząłeś śpiewać, to wpadłeś w taki trans, że nie zastanawiałam się, czy nie wpadniesz zaraz w ścianę - komentowała Agnieszka Chylińska.
- Zaczynasz śpiewać i przenosisz się do innego świata, my też. Widać, że czujesz, to co robisz - dodał Robert Kozyra.
Zobacz występ uczestnika: Na stronie TVN
Data dodania:
15.10.2011 20:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze