Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Geralt sprzedał się już w połowie

Do sklepów trafiło 500 000 gier. W ciągu tygodnia sprzedano połowę premierowego nakładu Wiedźmina 2 na konsole Xbox 360.
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Geralt sprzedał się już w połowie

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama