Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Geralt sprzedał się już w połowie
Do sklepów trafiło 500 000 gier. W ciągu tygodnia sprzedano połowę premierowego nakładu Wiedźmina 2 na konsole Xbox 360.
- 26.04.2012 14:25

Data dodania:
26.04.2012 14:25
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze