Prawie połowa Polaków korzysta z pirackiego oprogramowania
618 000 000 dolarów – na taką kwotę oszacowano nielegalne oprogramowanie używane w Polsce w minionym roku.
- 18.05.2012 13:57

Data dodania:
18.05.2012 13:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze