Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Okradają turystów w Okunince nad Jeziorem Białym

Kamerę cyfrową i telefon komórkowy straciła 24-letnia lublinianka wypoczywająca nad Jeziorem Białym. Złodziej wykorzystał okazję, bo turystka zostawiła sprzęt przed namiotem.
Okradają turystów w Okunince nad Jeziorem Białym
Jezioro Białe (Bartłomiej Żurawski)
Wartość kamery i aparatu 24-latka oszacowała na 2,5 tys. zł. Inny turysta z Okuninki stracił laptopa wartego 1,2 tys. zł. 23-letni mieszkaniec gm. Hanna zawiadomił policję, że sprzęt ktoś wyniósł mu z domku letniskowego. Jak łatwo się domyśleć, drzwi letniaka nie były zamknięte.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama