Okradają turystów w Okunince nad Jeziorem Białym
Kamerę cyfrową i telefon komórkowy straciła 24-letnia lublinianka wypoczywająca nad Jeziorem Białym. Złodziej wykorzystał okazję, bo turystka zostawiła sprzęt przed namiotem.
- sad
- 25.06.2012 15:26

Wartość kamery i aparatu 24-latka oszacowała na 2,5 tys. zł.
Inny turysta z Okuninki stracił laptopa wartego 1,2 tys. zł. 23-letni mieszkaniec gm. Hanna zawiadomił policję, że sprzęt ktoś wyniósł mu z domku letniskowego. Jak łatwo się domyśleć, drzwi letniaka nie były zamknięte.
Data dodania:
25.06.2012 15:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze