Urszulin: Kierowca skody potrącił rowerzystkę
Z urazem głowy, ręki i nogi trafiła wczoraj do włodawskiego szpitala 50-letnia mieszkanka Urszulina. Kobieta została ranna po tym, jak w rower, którym jechała, uderzyła skoda.
- sad
- 25.06.2012 15:18

Kierowca auta, podobnie jak rowerzystka, był trzeźwy. Wiadomo, że do wypadku doszło, gdy próbował skręcać w prawo.
Data dodania:
25.06.2012 15:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze