Reklama
Pijany 15-latek wjechał autem do rowu i uciekał przed policją
Dziś w nocy w miejscowości Kozubata pijany 15-latek wjechał do rowu volkswagenem.
- sad
- 27.06.2012 09:46

Na widok policjantów usiłował uciec. Nie udało się. Badanie wykazało, że nastolatek miał 1,22 promila.
W aucie nie jechał sam. Pasażerem okazał się 25-letni współwłaściciel auta, który był taki pijany, że nie był w stanie samodzielnie się poruszać. Miał ponad 3 promile.
Data dodania:
27.06.2012 09:46
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze