Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Bandycie ukradli swojej ofierze nawet buty

Chełmscy policjanci zatrzymali sprawców wczoraj rozboju na 33-letnim mężczyźnie. To chełmianie w wieku 33 i 43 lat. Dziś usłyszeli zarzuty.
Chełm: Bandycie ukradli swojej ofierze nawet buty
(Archiwum)
Bandyci zaatakowali 33-letniego mieszkańca gminy Ruda-Huta przy ul. Kolejowej w Chełmie. Przewrócili go na ziemię i bili pięściami po twarzy. Na koniec ukradli mu pieniądze, telefon komórkowy, a nawet buty. Mężczyzna zawiadomił policję. Wartość skradzionych rzeczy oszacował na 145 zł. – Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili i zatrzymali wczoraj sprawców tego zdarzenia – mówi Ewa Czyż, rzecznik chełmskiej policji. – Dziś 33 i 43-latek zostali doprowadzeni do prokuratury. Zastosowano wobec nich dozór policji. Mężczyznom grozić może nawet do 12 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama