Włodawa: Wiózł w aucie prawie osiem gramów marihuany
Policjanci zatrzymali na ul. Korolowskiej do kontroli hondę. Autem jechał 22-letni mieszkaniec gminy Wisznice.
- sad
- 02.07.2012 16:07
Kierowca nie złamał przepisów drogowych i był trzeźwy, ale i tak naraził się funkcjonariuszom. W schowku w samochodzie policjanci znaleźli bowiem woreczek z prawie ośmioma gramami marihuany. Mężczyzna został zatrzymany.
Data dodania:
02.07.2012 16:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze