Paliwowy rabuś ukradł 400 litrów oleju
Rabuś zakradł się na plac budowy, gdzie robotnicy pozostawili bez dozoru sprzęt. Do zdarzenia doszło w Korolówce.
- sad
- 02.07.2012 16:04

Złodziej upatrzył sobie koparkę i równiarkę. Urwał kurki ze zbiorników paliwa i spuścił cały olej napędowy. Wyszło dokładnie 400 litrów.
Poszkodowany 53-latek z gminy Podedwórze wyliczył, że skradziony olej warty był ponad dwa tysiące złotych.
Data dodania:
02.07.2012 16:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze