Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierowca wjechał w ogrodzenie. Miał ponad 2 promile (wideo)

Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie jednej z posesji na terenie Chełma. Zdarzenie to zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.
Kierowca wjechał w ogrodzenie. Miał ponad 2 promile (wideo)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama