Kierowca wjechał w ogrodzenie. Miał ponad 2 promile (wideo)
Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie jednej z posesji na terenie Chełma. Zdarzenie to zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.
- er
- 06.07.2012 13:54

Data dodania:
06.07.2012 13:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze