Survarium: To, co zostało ze S.T.A.L.K.E.R.-a
Po upadku studia odpowiedzialnego za serię S.T.A.L.K.E.R., część jego pracowników postanowiła zrobić swoją grę. To Survarium, postapokaliptyczne MMO.
- 08.07.2012 13:47

Data dodania:
08.07.2012 13:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze