Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm. Radni na dyżurze czekają na mieszkańców

W każdy wtorek w godz. od 14 do 16 w Biurze Rady Miasta mieszkańcy Chełma mogą przyjść i porozmawiać z miejskimi radnymi.
Chełm. Radni na dyżurze czekają na mieszkańców
Urząd Miasta w Chełmie (Paweł Pawłowicz)
W najbliższy wtorek z mieszkańcami Chełma spotka się radny Platformy Obywatelskiej - Mariusz Kowalczuk. Z kolei 24 lipca popołudnie w Biurze Rady spędzi radny Prawa i Sprawiedliwości – Waldemar Kuśmierz. 31 lipca na chełmian czekać będzie Adam Leszczyński z Rozwoju i Demokracji. 7 sierpnia dyżur pełnić będzie Joanna Lis z Polskiego Stronnictwa Ludowego. W każdy czwartek w Biurze Rady dyżury pełnią kolejno także przewodniczący i wiceprzewodniczący. W najbliższy czwartek, 19 lipca z mieszkańcami, spotka się przewodniczący rady miasta Zygmunt Gardziński. Przewodniczącemu dyżur wypada także 2 sierpnia. Z kolei 26 lipca na wyborców czekać będzie wiceprzewodniczący Dariusz Grabczuk. Kolejny dyżur będzie pełnił 10 sierpnia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama