Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Osowa: Kierowca bez prawa jazdy staranował radiowóz

Kierowca landrovera nie ustąpił pierwszeństwa policjantom w radiowozie. Gdy dawali mu sygnały, by się zatrzymał, zajechał im drogę i doprowadził do zderzenia. Jeden z policjantów trafił do szpitala.
Osowa: Kierowca bez prawa jazdy staranował radiowóz
Kierowca landrovera uciekał w kierunku Chełma. Po zderzeniu nie mógł kontynuować jazdy. Był trzeźwy. Nie miał jednak prawa jazdy, a samochód, którym podróżował nie był dopuszczony do ruchu. Ponadto auto miało tablice rejestracyjne... wykaligrafowane na tekturze. Zatrzymany kierowca to 22-letni mieszkaniec podlubelskiej gminy Konopnica. Po dopełnieniu wszelkich czynności policjanci zwolnili go do domu, a samochód odholowali. Ranny policjant przebywa jeszcze we włodawskim szpitalu na obserwacji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama