Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tragiczny finał spływu kajakowego po Bugu

Wczoraj trzech młodych uczestników spływu kajakowego po Bugu zatrzymało się przy jednej z plaż w miejscowości Dołhobrody, aby się wykąpać.
Tragiczny finał spływu kajakowego po Bugu
Kiedy weszli do wody wszyscy stracili grunt pod nogami. Dwóm udało się dopłynąć do brzegu, trzeci zniknął pod wodą. Szukają go policjanci, strażacy i funkcjonariusze Straży Granicznej. Poszukiwany to 22-letni mieszkaniec gminy Hanna. Z zeznań jego towarzyszy wynika, że prawdopodobnie nie umiał pływać.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama