Reklama
Ukradł beczkę piwa z ogródka piwnego
Na osiedlu Wolności w Chełmie dzielnicowi w środku dnia zwrócili uwagę na mężczyznę w pocie czoła dźwigającego 30-litrową, metalową beczkę.
- (bar)
- 18.07.2012 15:13

Postanowili go skontrolować. Szybko wyszło na jaw, że 32-latek wartą 420 zł kegę z piwem ukradł z jednego z pobliskich ogródków piwnych.
Za kradzież rabusiowi grozi do pięciu lat więzienia.
Data dodania:
18.07.2012 15:13
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze