Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dołhobrody: Kajakarze znaleźli w wodzie ciało mężczyzny

W środę tuż przed godziną 18 w rejonie Dołhobrodów uczestniczący w spływie na Bugu kajakarze wypatrzyli przy białoruskim brzegu rzeki ciało mężczyzny. Powiadomili Straż Graniczną.
Dołhobrody: Kajakarze znaleźli w wodzie ciało mężczyzny
– Dowódca placówki wysłał na miejsce patrol – mówi chor. Dariusz Sienicki, rzecznik komendanta Nadbużańskiego Oddziału SG. – Ciało w wodzie było widoczne z polskiego brzegu. Wtedy nasi funkcjonariusze zaalarmowali białoruskich pograniczników. Ci około godziny 23 wyłowili zwłoki z wody i przewieźli je do Zakładu Medycyny Sądowej w Brześciu. Prawdopodobnie znaleziony w wodzie mężczyzna to 22-letni mieszkaniec gminy Hanna. Ostatniej niedzieli uczestniczył w spływie kajakowym. Wraz z dwoma kolegami zatrzymali się przy jednej z plaż, aby się wykąpać. Kiedy weszli do wody wszyscy stracili grunt pod nogami. Dwóm udało się dopłynąć do brzegu, trzeci zniknął pod wodą.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama