Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Komandosi skakali do Jeziora Białego (zdjęcia)

We wtorek hrubieszowscy komandosi zawładnęli niebem nad Jeziorem Białym. Wszystko za sprawą szkoleń spadochronowych.
Komandosi skakali do Jeziora Białego (zdjęcia)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama