Komandosi skakali do Jeziora Białego (zdjęcia)
We wtorek hrubieszowscy komandosi zawładnęli niebem nad Jeziorem Białym. Wszystko za sprawą szkoleń spadochronowych.
- Fotonews / MM Lublin
- 24.07.2012 19:08

Data dodania:
24.07.2012 19:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze