Reklama
Pielgrzymka z Chełma na Jasną Górę wyruszyła
Dzisiaj po porannej mszy świętej spod Bazyliki pw. Narodzenia NMP wyruszyła doroczna pielgrzymka na Jasną Górę.
- (bar)
- 01.08.2012 16:09

Zapisało się na nią około 180 pielgrzymów, a więc prawie dwa razy więcej niż przed rokiem. Na miejsce mają dotrzeć 14 sierpnia. Pierwszy postój po przemaszerowaniu 25 km mieli w Krupem.
Rekordzistą wśród pielgrzymów jest Józef Majgier, który wyruszył do Częstochowy już po raz 35. Najmłodszy z uczestników ma 10 lat, ale w Rejowcu do pielgrzymki ma też dołączyć małżeństwo z dwuletnim dzieckiem.
Data dodania:
01.08.2012 16:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze