Film o dawnym Chełmie nagrany przez urzędników (wideo)
Miejscy urzędnicy przygotowali kolejną produkcję filmową o Chełmie. Tym razem jest to 20-minutowy dokument o badaniach archeologicznych na Wysokiej Górce.
- bar
- 09.08.2012 17:48

Data dodania:
09.08.2012 17:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze