Sztandar dla weteranów i rezerwistów
Zarząd Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego otrzyma jutro sztandar ufundowany przez społeczeństwo naszego województwa.
- (bar)
- 13.08.2012 19:20
W związku z tym, że oddział swoją siedzibę ma w Chełmie, to uroczystość wręczenia sztandaru zaplanowano w tutejszej jednostce wojskowej. Impreza rozpocznie się o godzinie dziewiątej od mszy świętej w Kościele Garnizonowym przy ul. Lubelskiej, a zakończy żołnierskim poczęstunkiem. Samo przekazanie sztandaru zaplanowano na godzinę 10.30. Całemu przedsięwzięciu patronuje Krzysztof Hetman, marszałek województwa lubelskiego.
Data dodania:
13.08.2012 19:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze