Reklama
XCOM: Enemy Unknown. Jeden na jednego
XCOM: Enemy Unknown – jako pierwsza gra w długiej historii serii – będzie miała unikalny tryb gry multiplayer jeden na jednego. A w drużynach będzie można połączyć żołnierzy i Obcych.
- 14.08.2012 16:06

Data dodania:
14.08.2012 16:06
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze