Zespół Prorok chce grać u Kuby Wojewódzkiego
Od jesieni w TVN będzie można oglądać nowy program Kuby Wojewódzkiego \"Zagraj u Kuby”. Kandydaturę do programu muzycznego zgłosił młodzieżowy zespół z Chełma – \"Prorok”.
- 27.08.2012 17:45

Data dodania:
27.08.2012 17:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze