Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zespół Prorok chce grać u Kuby Wojewódzkiego

Od jesieni w TVN będzie można oglądać nowy program Kuby Wojewódzkiego \"Zagraj u Kuby”. Kandydaturę do programu muzycznego zgłosił młodzieżowy zespół z Chełma – \"Prorok”.
Zespół Prorok chce grać u Kuby Wojewódzkiego
Zespół Prorok podczas koncertu (myspace.com)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama