Reklama
Skordiów: pasażer audi zginął w wypadku
Do tragicznego wypadku doszło dziś ok. godz. 13 w Skordiowie (gm. Dorohusk).
- (pab)
- 31.08.2012 18:11

Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze.
– Do szpitala zostali zabrani 47-letni kierowca z Chełma i 77-letni pasażer z gm. Żmudź. Pasażer zmarł w wyniku odniesionych obrażeń – informuje Ewa Czyż, rzeczniczka chełmskiej policji.
Kierujący audi był trzeźwy. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.
Data dodania:
31.08.2012 18:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze