49-latek leżał na torach i nie chciał zejść
49-letni mężczyzna położył się na torach na szlaku kolejowym między Chełmem, a Brzeźnem. Sokiści musieli go siłą odciągnąć od torów.
- (łm)
- 10.09.2012 11:07

Mieszkańca powiatu chełmskiego zauważono po godz. 7 za peronami przystanku osobowego Chełm Cementownia. Na miejsce wezwano sokistów.
49-latek nie chciał jednak sam zejść z torów. Funkcjonariusze znieśli go siłą. Okazało się, że niedoszły samobójca był pijany. Trafił do szpitala w Chełmie.
Data dodania:
10.09.2012 11:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze