Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przemytnicy zepchnęli cysternę z chemikaliami do rzeki. Na niby (zdjęcia)

W środę rano przez przejście graniczne w Dorohusku wjechała do Polski cysterna przewożąca niebezpieczne substancje chemiczne. Wcześniej, bez wiedzy kierowcy, zorganizowana grupa przemytników wykorzystała pojazd do przerzutu na teren Polski papierosów bez akcyzy.
Przemytnicy zepchnęli cysternę z chemikaliami do rzeki. Na niby (zdjęcia)
(KWP w Lublinie)

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama