Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Motocyklista wjechał w łosia

Do nietypowego wypadku doszło na trasie Włodawa - Chełm. Motocyklista zderzył się z łosiem.
Motocyklista wjechał w łosia
Potrącone zwierzę uciekło do lasu. Kierowca yamahy był trzeźwy.
(policja)
O dużym szczęściu może mówić 45-letni mieszkaniec gm. Hańsk. W poniedziałek około godz. 17:30 mężczyzna jadąc motocyklem w miejscowości Osowa uderzył w łosia, który nagle wbiegł na jezdnię. Kierowca przewrócił się. Z obrażeniami ręki trafił do włodawskiego szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Potrącone zwierzę uciekło do lasu. Kierowca yamahy był trzeźwy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama