Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wola Wereszczyńska: 8-letni chłopiec zaginął w lesie

Policjanci szukają 8-latka z gminy Urszulin, który zaginął w lesie w Woli Wereszczyńskiej. Chłopiec poszedł na grzyby z tatą. Oddalił się od opiekuna.
Wola Wereszczyńska: 8-letni chłopiec zaginął w lesie
(Archiwum)
Chłopca szukają policjanci, a także przewodnik z psem, strażacy , Straż Graniczna oraz mieszkańcy. Policja wykorzystuje w poszukiwaniach śmigłowiec wyposażony w kamerę termowizyjną. - Chłopiec ubrany był w spodnie, bluzę, czapkę oraz gumowce. W przypadku napotkania dziecka prosimy o natychmiastowy kontakt z policją - apeluje kom. Renata Laszczka - Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama