Reklama
Wypadek w gm. Dorohusk: Jedna osoba w szpitalu
Tuż przed godziną 10 w miejscowości Okopy (gm. Dorohusk) zderzyły się dwa samochody.
- 28.09.2012 10:05

Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 12 przed przejściem granicznym. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.
Policjanci kierują ruchem, który odbywa się wahadłowo.
Data dodania:
28.09.2012 10:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze