Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mężczyzna zginął pod kołami pociągu

Do tragicznego wypadku doszło na szlaku Zawadówka - Uherka. Pociąg odciął mężczyźnie głowę i kończyny.
W piątek po godz. 22 pociąg osobowy relacji Wrocław – Chełm najechał na człowieka, który siedział na torach. Mężczyzna nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, którymi maszynista próbował go ostrzec. Zginął na miejscu. Pociąg odciął mu głowę i kończyny. Na miejsce przyjechał patrol Straży Ochrony Kolei i karetka pogotowia. Przybyli również policjanci, którzy przebadali obsługę pociągu na obecność alkoholu. Badanie wykazało, że pracownicy kolei byli trzeźwi. Ciało zmarłego mężczyzny trafiło do prosektorium Medycyny Sądowej w Chełmie. Najprawdopodobniej był bezdomny. Jeden tor na szlaku Zawadówka – Uherka był zamknięty prawie do drugiej w nocy. Pociąg relacji Wrocław – Chełm odjechał ze 100-minutowym opóźnieniem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama