15-latka paliła marihuanę i wylądowała w szpitalu
Mieszkanka gm. Włodawa trafiła do szpitala po zażyciu marihuany. Policjanci ustalili i zatrzymali 21-latka, który dał jej narkotyk.
- (mb)
- 01.10.2012 21:51
Po przeszukaniu w miejscu zamieszkania dilera policjanci ujawnili woreczek z zawartością blisko 2 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji prokuratora. Życiu dziewczyny nie zagraża niebezpieczeństwo.
Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, natomiast za udzielanie ich osobie małoletniej do lat 8.
Data dodania:
01.10.2012 21:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze