Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

15-latka paliła marihuanę i wylądowała w szpitalu

Mieszkanka gm. Włodawa trafiła do szpitala po zażyciu marihuany. Policjanci ustalili i zatrzymali 21-latka, który dał jej narkotyk.
Po przeszukaniu w miejscu zamieszkania dilera policjanci ujawnili woreczek z zawartością blisko 2 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji prokuratora. Życiu dziewczyny nie zagraża niebezpieczeństwo. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, natomiast za udzielanie ich osobie małoletniej do lat 8.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama