Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Busem jechało 12 osób. Mogły tylko trzy

Aż 12 osób podróżowało mercedesem sprinterem, mimo, że samochód pozwala na przewóz tylko trzech. Dziewięć z nich siedziało na workach w bagażniku samochodu.
Busem jechało 12 osób. Mogły tylko trzy
(Archiwum)
W niedzielę o godz. 16 w Wólce Orłowskiej policjanci drogówki zatrzymali do kontroli mercedesa sprintera. Kiedy sprawdzili bagażnik pojazdu okazało się, że na ułożonych na podłodze workach podróżowało 9 dorosłych osób. Łącznie samochodem jechało 12 osób, podczas gdy warunki techniczne pojazdu pozwalały na przewóz jedynie trzech. - Dla podróżujących każdy gwałtowny manewr pojazdem mógł być bardzo niebezpieczny - mówi asp. Marzena Skiba z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. 57-letni kierowca został ukarany mandatem, natomiast nadliczbowi pasażerowie musieli szukać innego środka transportu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama