Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tragedia na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociąg

Tuż po godzinie 16 w niedzielę doszło do tragicznego zdarzenia na torach kolejowych w miejscowości Wereszcze Małe (gm. Rejowiec).
Tragedia na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociąg
Do wypadku doszło w miejscowości Wereszcze Małe (SOK)
- Pod koła ekspresu \"Bystrzyca” rzucił się mężczyzna - informuje Straż Ochrony Kolei. Poniósł śmierć na miejscu. Tor na trasie Lublin - Chełm jest zamknięty od godz. 16.26, aż do momentu zakończenia prac przez policję. Pasażerowie przesiedli się do drugiego pociągu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama