Reklama
Tragedia na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociąg
Tuż po godzinie 16 w niedzielę doszło do tragicznego zdarzenia na torach kolejowych w miejscowości Wereszcze Małe (gm. Rejowiec).
- (p.p.)
- 28.10.2012 17:55

- Pod koła ekspresu \"Bystrzyca” rzucił się mężczyzna - informuje Straż Ochrony Kolei.
Poniósł śmierć na miejscu. Tor na trasie Lublin - Chełm jest zamknięty od godz. 16.26, aż do momentu zakończenia prac przez policję. Pasażerowie przesiedli się do drugiego pociągu.
Data dodania:
28.10.2012 17:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze