Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Oskarżą policjantów o bicie przesłuchiwanych?

Puławska prokuratura zakończyła śledztwo przeciwko ośmiu policjantom z Chełma i Dorohuska. W przyszłym tygodniu okaże się, czy zostaną oskarżeni o bicie przesłuchiwanych.
Oskarżą policjantów o bicie przesłuchiwanych?
(Archiwum)
Zarzuty stosowania przemocy podczas przesłuchań usłyszało wcześniej pięciu policjantów z sekcji kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Chełmie i trzech z Dorohuska. Pierwsi zajmowali się sprawą dotyczącą handlu narkotykami, drudzy wykryciem sprawcy rozboju. Policjanci nie przyznali się do winy i odmówili składania wyjaśnień. Wszystko wskazuje, że policjanci zasiądą na ławie oskarżonych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama